Başarımız, mutlu müşterilerimizdir.
Hakkımızda

Günümüzün gittikçe kalabalıklaşan toplumlarında başlı başına bir sorun haline gelen apartman ve site yöneticiliği kavramına farklı bir anlayış getirmeyi hedefleyen AS YÖNTEM olarak amacımız, toplu yaşam alanlarının, kat sakinleri arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak yönetilmesini sağlamak,ortak yaşam alanını ilgilendiren konularda komşuluk ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için yönetimi tarafsızlık ilkesine uygun yapmaktır.

DEVAMINI OKUYUN
Aktif Yönetim

Sitenizin tüm yönetim süreçleri anlık olarak takip edilir ve müdahale edilir.

Deneyimli Ekip

Uzun yıllardır, alanında uzman, profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz hizmet sayesinde memnun müşteri portföyü.

Profesyonel Çözümler

Olası yaşanabilecek problemlere karşı en profesyonel çözüm önerileri.

Bina, Apartman ve Siteler için
Profesyonel Yönetim

Kurallarla, zenginleştirilmiş profesyonel yaklaşımıyla, sorunlarınızı üzerinizden alarak, komşuluk ilişkilerinizi iyileştirirken kişisel yaşam konforunuzu yükseltir. Profesyonel bina, apartman yönetimi ve site yöneticiliği için bizimle irtibata geçiniz.

DETAYLI BİLGİ ALIN
Satılık ve Kiralık
Emlak Danışmanlığı

Bizler AS Yöntem olarak bir emlak danışmanında olması gereken tüm özelliklere sahibiz ve uzun zamandır bu sektörde yerimizi koruyarak başarılı işlere imza atmış bulunmaktayız. Eğer sizlerin de danışmanlık ihtiyacı var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ ALIN

SEKTÖRÜMÜZLE İLGİLİ

MEVZUATLAR
ESSYÖNDER ÜYESİDİR
As Yöntem Emlak & Profesyonel Yöneticilik, Eskişehir Profesyonel Apartman Site ve Toplu Yapı Yöneticileri "ESSYÖNDER" Üyedir.
WEB SİTESİNE GİT